Ideastav Stavební s.r.o.

Firma Ideastav Stavební s.r.o., se sídlem v pražské Opletalově ulici a s hlavní provozovnou v Mělnické ulici u obce Tišice, je pokračovatelem činnosti akciové stavební společnosti v.z. Ideastav, a.s.

Společnost se specializuje na kompletní pozemní stavitelství, zejména výstavbu a rekonstrukce průmyslových objektů a realizací projektů spojených s výstavbou bytových i rodinných domů. Hlavní specializace se však přesouvá k realizaci vlastních developerských projektů.

Jde o jednu z nejvýznamnějších stavebních firem ve Středočeském kraji, která v posledních letech prodělala dynamický rozvoj. Tento rozvoj klade důraz zejména na kvalitu realizovaných služeb, profesionalitu v přístupu k zákazníkovi a s tím spojené nadstandardní záruky.

Marketingový tým firmy propaguje vlastní developerské projekty na nejznámějších internetových serverech a také využívá dalších nástrojů marketingového mixu k propagaci vlastních projektů.

V novém areálu firmy nedaleko Tišic u Mělníka se kromě vlastní betonárny nachází administrativní zázemí firmy, dále vlastní zámečnická a řemeslná výroba, autoservis a pneuservis a taktéž půjčovna stavebních strojů.

Virtuální prohlídka

Projekty bydlení

Rodinné domy na prodej u Prahy

Za Humny

Byty v Praze Božínka

Božínka

u půjčovny

U Půjčovny

Byty v Praze Oldřiška

Oldřiška

Byty v Praze - Švandovka

Švandovka

IdeaDomy

IdeaDomy

Kontakt

IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.

Opletalova 922/8
Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 26708558
DIČ: CZ26708558

PROVOZOVNA:

IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.

Mělnická 158
277 15 Tišice

Areál firmy Agri Cs a.s.

Provozní doba

Pondělí7:00 - 16:00
Úterý7:00 - 16:00
Středa7:00 - 16:00
Čtvrtek7:00 - 16:00
Pátek7:00 - 16:00

Nebo v uvedených dnech dle dohody.

Pevná opora velkých příběhů

Powered by