IdeaStav

Ideastav

Stavební firma v.z. ideastav, a.s. se od svého vzniku zabývá kompletním pozemním stavitelstvím, zejména výstavbou a rekonstrukcemi průmyslových objektů a realizací projektů spojených s výstavbou bytových i rodinných domů. V současnosti se specializuje již zejména na realizaci vlastních developerských projektů.

Vzhledem ke změnám v organizační struktuře firmy, pro zpřehlednění všech firemních procesů, na které se firma dlouhodobě specializuje, má společnost novou rodinu vizuálů. Každá divize společnosti reprezentuje jinou činnost a na tu se také specializuje.

Původní akciovou společnost v.z. ideastav, a.s., tak v současnosti zastupují firmy Ideastav Stavební s.r.o. (Idea Stavební - specializující se přímo na stavební činnost a s ní související realizační projekty), dále Ideastav Půjčovna (Idea Půjčovna - specializující se na pronájem stavební techniky) a Ideastav Betonárna (Idea Beton - specializující se na vlastní výrobu, prodej a dopravu betonových směsí).

Nové vizuály firmy a rozdělení jednotlivých divizí jsou tak logickým a přirozeným důsledkem evolučního vývoje stavební firmy Ideastav.

Ideastav

Společnosti, která je na trhu již více než 20 let a je jednou z nejvýznamnějších stavebních firem ve Středočeském kraji.

Původní motto firmy - „Vaše idea - naše řešení“, tak nahrazuje nové motto (s důrazem na vlastní stavební development společnosti) nesoucí název:

„Pevná opora velkých příběhů“.

Budeme rádi, když se i Vy stanete součástí tohoto příběhu.

Kontakt

IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.

Opletalova 922/8
Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 26708558
DIČ: CZ26708558

PROVOZOVNA:

IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.

Mělnická 158
277 15 Tišice

Areál firmy Agri Cs a.s.

Provozní doba

Pondělí7:00 - 16:00
Úterý7:00 - 16:00
Středa7:00 - 16:00
Čtvrtek7:00 - 16:00
Pátek7:00 - 16:00

Nebo v uvedených dnech dle dohody.

Pevná opora velkých příběhů

Powered by